NİĞDE ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

AHİLER KALKINMA AJANSI TEKNİK DESTEK PROGRAMI KAPSAMINDA VERİLECEK EĞİTİMLER İÇİN KATILIMCI BAŞVURU FORMLARI YAYIMLANMIŞTIR

AHİLER Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı Kapsamında ve Niğde Ölçme Değerlendirme Merkezi Koordinesinde Gerçekleştirilecek  "Soru Yazımda Grafik Tasarım Öğretmen Eğitimi" ve "Uygulamalı Python Yazılım Öğretmen Eğitimi" Öğretmen Başvuruları Başladı.
AHİLER KALKINMA AJANSI TEKNİK DESTEK PROGRAMI KAPSAMINDA VERİLECEK EĞİTİMLER İÇİN KATILIMCI BAŞVURU FORMLARI YAYIMLANMIŞTIR

Proje ile ilgili eğitim finansman süreci AHİLER Kalkınma Ajası tarafından yürütülmektedir. Şu an alım süreçleri devam etmesi sebebiyle eğitim için net tarih belli olmamakla beraber işlemlerin tamamlanmasının ardından eğitimin tarihi eğitimi verecek eğitim şirketleri, Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve AHİLER Kalkınma Ajansının ortak kararı ile belirlenecektir. Başvurular 23.11.2018 tarihi mesai bitimine kadar gerçekleştirilecek olup, eğitim tarihini belirlenmesinden sonra eğitime katılacak öğretmen listesi sitemizden duyurulacaktır.

1.  Soru Yazımında Grafik Tasarım Öğretmen Eğitimi 

Adobe Programları arasında yer alan Indesign, İllustrator ve Photoshop ile soru oluşturulabilmesi ve dizgi çalışmalarının gerçekleştirilmesi temel yeterliliklerini kazandırmak amacıyla 5 gün süreyle toplamda 30 saat sürecek öğretmen eğitimi gerçekleştirilecektir. Katılmak isteyen öğretmenlerimizin aşağıda yer alan linkten başvuru yapmaları gerekmektedir:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScMbPKpP7bh_NuuII1yxDwT4I79wrwPLcMTFYxIFM0qhJtFVA/viewform

 

2. Uygulamalı Python Yazılım Öğretmen Eğitimi

Python Yazılım dili ile temel düzeyde çalışmalar yapabilmek amacıyla 5 gün süreyle toplamda 30 saat sürecek öğretmen eğitimi gerçekleştirilecektir. Katılımcıların belirlenmesi amacıyla aşağıdaki formun eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

https://goo.gl/forms/SZpcfv8k6LbVMNjT2

 

Not: Eğitimler hakkında merak ettikleriniz için 03882323272-149 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Aşağı Kayabaşı Mahallesi 75. Yıl Caddesi No28 Merkez/NİĞDE - 0(388)2323392

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.