NİĞDE ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ
Ölçme Değerlendirme Merkezine Ziyaret
![Ölçme Değerlendirme Merkezine Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2022_04/04143603_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR başkanlığında; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet ŞENEL ve Şube Müdürlerinin katılımıyla kurumumuza ziyaret gerçekleştirildi. Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR; Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından yürütülen çalışmalar, ulusal ve uluslararası araştırmalar ve bundan sonraki süreçte gerçekleştirilecek uygulamalar hakkında bilgi aldı.