NİĞDE ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

"Uygulamalı Python Yazılım Öğretmen Eğitimi" ve "Soru Yazımında Grafik Tasarım Öğretmen Eğitimi" Projelerinin Taslak Katılımcı Listesi İle Çalışma Detayları Yayımlandı.

AHİLER Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı Kapsamında Gerçekleştirilecek Olan "Uygulamalı Python Yazılım Öğretmen Eğitimi" ve "Soru Yazımında Grafik Tasarım Öğretmen Eğitimi" Projelerinin Taslak Katılımcı Listesi İle Çalışmalar Hakkında Detaylar Yayımlandı.
 "Uygulamalı Python Yazılım Öğretmen Eğitimi" ve "Soru Yazımında Grafik Tasarım Öğretmen Eğitimi" Projelerinin Taslak Katılımcı Listesi İle Çalışma Detayları Yayımlandı.

-Uygulamalı Python Yazılım Öğretmen Eğitimi Taslak Katılımcı Listesi İçin Tıklayınız

-Soru Yazımında Grafik Tasarım Öğretmen Eğitimi Taslak Katılımcı Listesi İçin Tıklayınız 

-Puanlama Rubriği İçin Tıklayınız

ÖNEMLİ NOTLAR

1.  Uygulamalı Python Yazılım Öğretmen Eğitimi: 24-28 Aralık 2018 tarihleri arasında 09:00-15:00 saatleri arasında Niğde Cumhuriyet Anadolu Lisesi bünyesinde bulunan Uzaktan Eğitim Merkezinde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. 

     Soru Yazımında Grafik Tasarım Öğretmen Eğitimi iki grup halinde gerçekleştirilecektir:

Birinci Grup: 17-21 Aralık 2018 tarihleri arasında 09:00-15:00 saatleri arasında Niğde Cumhuriyet Anadolu Lisesi bünyesinde bulunan Uzaktan Eğitim Merkezinde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

İkinci Grup: 7-11 Ocak 2019 tarihleri arasında 09:00-15:00 saatleri arasında Niğde Cumhuriyet Anadolu Lisesi bünyesinde bulunan Uzaktan Eğitim Merkezinde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

2. Katılımcılar ile ilgili valilik oluru için başvuru tarafımızca yapılacaktır.

3. Katılımcıların şahsi bilgisayarları ile katılmaları gerekmektedir. Eğitim ile ilgili değişiklik, eğitim sürecinde kullanılacak notlar vb. belgeler sizlere mail olarak tarafımızca gönderilecektir.

4. Eğitim katılım durumu ile ilgili problem yaşanması durumunda eğitim alacak katılımcı sayısının maksimum tutulabilmesi için 6 Aralık 2018 tarihine kadar Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ölçme Değerlendirme Merkezi Öğretmeni Oğuz KOÇ’a (İş: 03882323272/149---Cep: 05438818364---oguzkoc20@hotmail.com) durumun bildirilmesi gerekmektedir.

5. Asil listede yer alan öğretmenlerimizden katılamayacak durumda olanların yerine puan üstünlüğü bazlı olarak eğitime katılmak isteyen öğretmenlerimiz eğitime dahil edilecektir.

6. Puan eşitliği olması durumda eğitime seçilen öğretmenlerimizin branşlarına göre değerlendirme gerçekleştirilecektir.

Aşağı Kayabaşı Mahallesi 75. Yıl Caddesi No28 Merkez/NİĞDE - 0(388)2323392

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.